Kontaktujte nás Kde nás najdete Podpořte nás
Menu

Podpořte nás

Díky dárcům jako jste vy, můžeme každý rok pomoci stovkám zvířat v nouzi. Každá koruna pomáhá. Na této stránce najdete několik způsobů, jak nás můžete efektivně podpořit. Moc vám děkujeme!

Adopce zvířete

Adoptivní rodičovství je skvělou formou pomoci i originálním dárkem, kterým můžete vykouzlit úsměv někomu dalšímu. Adoptivním rodičem se může stát každý, kdo se rozhodne především finančně, ale i materiálně přispět na chov, zdravotní péči a výživu některého z handicapovaných zvířat trvale umístěných v naší záchranné stanici. Tato částka se liší v závislosti na druhu zvířete a je spočítána tak, aby zajistila potřeby zvířete po dobu jednoho roku. Adoptivní rodič tímto činem získá nejen dobrý pocit, ale také certifikát o adopci, který může posloužit jako dárek pro vaše blízké.

Jak se stát adoptivním rodičem?

Stačí zaplatit roční poplatek vámi vybraného zvířete – viz galerie níže – hotově v Centru Ochrany fauny v Hrachově, nebo převodem na bankovní účet 712781933/0300, kde do zprávy pro příjemce uvedete vámi vybrané zvíře. Současně nás prosím kontaktujte e-mailem: adopce@ochranafauny.cz, kde nám napíšete zvolené zvíře, vaše iniciály, na které vám vystavíme darovací smlouvu. Poštou vám pak zašleme certifikát o adopci a drobnou pozornost.

Zvířata k adopci

Adopční poplatek uvedený u zvířete zahrnuje krmivo a veterinární péči na celý rok včetně příspěvku na provoz záchranné stanice a zvířecí pohotovosti.

Vydra říční
Vydra říční

5000 Kč/rok

Orel skalní
Orel skalní

4000 Kč/rok

Orel mořský
Orel mořský

4000 Kč/rok

Výr velký
Výr velký

3000 Kč/rok

Liška obecná
Liška obecná

3000 Kč/rok

Srna obecná
Srna obecná

3000 Kč/rok

Pošlete DMS

Nejjednodušší formou, jak nám pomoci v provozu v záchranné stanice, je poslání dárcovské SMS ve tvaru: DMS ZVIREVNOUZI HRACHOV 60 (případně 30 nebo 90 podle vašich možností) na číslo 87 777.

Víte, že můžete pomáhat automaticky každý měsíc? Stačí odeslat SMS ve tvaru DMS TRV ZVIREVNOUZI HRACHOV 60 (případně 30 nebo 90 podle vašich možností) na číslo 87 777 a každý měsíc vám bude automaticky odečtena daná částka. Děkujeme. Pokud byste chtěli trvalou platbu zrušit, stačí poslat SMS ve tvaru: STOP ZVIREVNOUZI na 87 777.

Příspěvěk na transparentní účet

Podpořit činnost záchranné stanice a centra ekologické výchovy můžete také prostřednictvím veřejné sbírky. Finanční prostředky můžete zasílat na transparentní účet číslo 283088996/0300. Rádi vám vystavíme potvrzení o daru.

Všem dárcům moc děkujeme, případné dotazy rádi zodpovíme na telefonu 603 259 902, nebo na e-mailu info@ochranafuny.cz.

Navštivte nás

Podpořte nás svou přítomností! Vaší návštěvou nám pomůžete v péči o zraněné živočichy ze Středočeského a Jihočeského kraje, dozvíte se plno zajímavostí a uvidíte zachráněná zvířata na vlastní oči.

Podívejte se k nám