Kdo akci organizuje?

Akci organizuje společnost Káva svět za podpory dalších významných sponzorů. Hlavním cílem akce je podpořit Ochranu fauny ČR, stmelit lidi, užít si pohodové odpoledne a večer, podpořit účinkující a rozšířit povědomí o tom, že i na venkovních akcích tohoto typu se můžete občerstvit na úrovni.

 

Proč?

Mejdan pro faunu vznikl s hlavní myšlenou uspořádat zábavné odpoledne a hudební večer, kde si díky bohatému kulturnímu programu přijdou na své rodiny s dětmi i jednotlivci, kde se setkají lidé, užijí si příjemnou atmosféru, budou se moci kvalitně občerstvit a podpořit drobné místní a okolní podnikatele a výrobce.

V červnu 2016 jsme podobnou jednorázovou akci pořádali v Sedlčanech. Měla velký úspěch, program zaujal děti i dospělé. Perfektní atmosféra na akci a následné pozitivní ohlasy nás navnadili k uspořádání podobných akcí častěji. A aby se návštěvníci mohli nejen dobře pobavit, ale také někomu pomoci, vznikla další myšlenka- podpořit touto akcí obecně prospěšnou společnost Ochrana fauny ČR, která sídlí v Hrachově u Sedlčan a funguje jako záchranná stanice pro opuštěná a zraněná zvířata a jako ekocentrum.

 

Kdy?

Mejdan pro fauny by měl proběhnout ve čtyřech termínech:

17.6. 2017 Bystřice

24.6. 2017 Sedlčany

15.7. 2017 Milevsko

19.8. 2017 Sedlčany

 

Předběžný program

13:00 - 18:00 program pro nejmenší- divadelní představení, klauni, písničky pro děti, vystoupení místních dětských tanečních a pěveckých souborů 

18:00 - 24:00 vystoupení místních a okolních hudebníků a kapel

 

během celého odpoledne- atrakce pro děti (skákací hrad, malovánína obličej, hry, soutěže, modeláři), prodejní prezentace místních farmářů, výrobců

vstup na akci bude zdarma a lidé budou moci přispět na místě libovolnou částkou na Ochranu fauny

akce bude mít své vlastní webové stránky, bude podporována na sociálních sítích a v médiích

Věříme, že se nám podaří uspořádat pohodová odpoledne na všech čtyřech místech a že všichni návštěvníci budou spokojeni. Těšíme se!

 

Sponzoři

 

Další sponzoři

 

Sponzoři II.